MICHAL NIEPŘEJ

Jsem kameraman, střihač a režisér. 

Vytvářím profesionální videa, spoty a reklamy.

Michal Niepřej DiS. 

U Kříže 385

390 01 Tábor

IČ: 87020173

DIČ: CZ8610031826

(jsem plátce DPH)

© 2019 Michal Niepřej. Všechna práva vyhrazena

Copywriting NEZBEDY.CZ

Natočím vaše výjimečné okamžiky, jedinečná místa nebo prvotřídní produkty.

 

VIDEA

Sepsat scénář, natočit i sestříhat. Vytvořím vám vymazlené video i ve špičkovém rozlišení 4K. Jakmile stisknu tlačítko nahrávání, světlo, pozice a načasování bude perfektní. Přesvědčte se sami!​

 

KLIENTI

Produktová videa, firemní večírky nebo sportovní akce. Moje kamery zaznamenaly za 10 let už stovky hodin! Každé video navíc dokonale sestříhám na míru každému klientovi.

Firmy a průmysl

Reklamní video je mocnou zbraní! Špičkové záběry s promyšleným příběhem vám mohou otevřít dveře k nečekaným klientům a zakázkám.

Vaše úžasné město nebo obec budou vypadat skvěle! Ze země i ze vzduchu. 

Záběry z dronu vám doslova vyrazí dech a nadchnou vaše občany. 

Města a obce

Sport a kultura

Ve „slow motion“ bude váš pohyb prostě magický! Když k tomu ještě přidáme rozlišení 4K, nebude mít vaše video konkurenci.

Reference

NOVA SPORT
O2 TV SPORT
ČESKÁ TELEVIZE
REMAX
SUPRAPHON
MĚSTO TÁBOR
SANATORIUM CHOTOVINY
ŽENY SRO
HOTEL PALCÁT
Show More
 

ZKUŠENOSTI

Deset let práce pro největší tuzemské televize! Pro někoho vysoká škola profesionality, pro mě navíc splněný sen. Špičková videa z mé dílny jste mohli vidět na ČT, Nově nebo O2 TV.

Jako jeden z mála jsem majitelem leteckého oprávnění. Můžeme se tak vznést do oblak a pořídit exkluzivní záběry z dronu. Videa z nebe vypadají neotřele a vdechnou vašemu videu výjimečnost! 

Na ČT Sport natáčím a stříhám upoutávky na největší sportovní události. Využíváme i tzv. „slow motion“ záběry. Natáčel jsem videa pro MS v ledním hokeji, hokejovou Tipsport extraligu, Zlatou tretru, MS ve florbale, Global Champions league ad.

 

KONTAKT

U mě si můžete vybrat klasické natáčení nebo natáčení z dronu. Sdělte mi své požadavky a představy. Ukážu vám paletu možností, o kterých se vám možná ani nesní.

Napište mi

logo_nieprej_2_optimized.png
HOTEL PALCÁT